Ekipman Kiralama Hakkında

“Etkinlik, Parti ve Ağırlama için Ekipman Kiralama…”

EkipmanKiralama.Net ( Nobel Organizasyon Turizm ve İnşaat Sanayi Tic.Ltd.Şti ) Türkiye ve İstanbul genelinde davet, parti, etkinlik ve her türlü organizasyon için ekipman kiralama yapmaktadır.

Düğün, davet, açılış, kokteyl, parti, toplantı, her türlü etkinlik ve önemli günlerinizin organizasyonlarında; sandalye, masa, loca grupları, ısıtıcı, şemsiye, çadır, minder, bariyer, kırmızı halı, catering ekipmanları ve zengin çeşitlerimizle EkipmanKiralama.Net ( Nobel Organizasyon Turizm ve İnşaat Sanayi Tic.Ltd.Şti )firması olarak ekipman kiralama yapmaktayız.

EkipmanKiralama.Net; özel etkinlik kiralamalarıyla bir sonraki düğün resepsiyonu, doğum günü partinizi veya kurumsal etkinliğinizi planlamak için bizimle iletişime geçiniz. Lounge grupları ve çadırlar, mutfak ekipmanları, örtüler, sahne, dans zeminleri ve görünüşte sonsuz bir parti ekipmanı listesi de dahil olmak üzere kiralık yüzlerce ürün ve yüksek kaliteli parti malzemesinin inanılmaz bir seçimini sunuyoruz.

Yöntemlerimiz zamanla gelişti, ancak işimizin ticari marka yönleri devam ediyor. İşçiliğe olan bağlılığımızı destekleyen en kaliteli ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Ürünlerimiz Hakkında

Eşsiz el yapımı ürünler yapıyoruz. Ruhu ürünlerimize koymaya çalışıyoruz. Size kalbimizin sıcaklığını iletmek istiyoruz. İşçiliğe olan bağlılığımızı destekleyen en kaliteli ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz..

İş Ortaklarımız

Okumayı Durdurmanın ve Kiralamaya Başlamanın Çok Nedeni Var!

Menü